[REQ_ERR: 403] [KTrafficClient] Something is wrong. Enable debug mode to see the reason. Serbest çalışan birimin ortalama kazançları. Nasıl ve ne kadar serbest çalışanlar kazanırlar? – Stellacat.info

Serbest çalışan birimin ortalama kazançları. Nasıl ve ne kadar serbest çalışanlar kazanırlar?

“Serbest” tanımı (İngilizce’den). Serbest) “uzaktan çalışma”, “evden”, “uzaktan çalışma”, “devletin halletmesi”, “iş sözleşme yapmamış” olarak Rusçaya çevrilmiştir. Bütün bu ifadeler, ilke olarak, aynı şey doğrudur ve temsil eder. işin özü çalışanı ofis mevcut değildir ve şirket ve muhasebe belgelerinin personel görünmüyor gerçeğinde yatmaktadır.

Bir freelancerın kazancı

Freelancerlar, kazandıkları para miktarını merak eden soruları yanıtlamaktan hoşlanmazlar. Dahası, bu tür sorular tedirgin sayılır. Ama bu deneyimi paylaşmak için isteksizlikle ilgili değil.

İnternette yaşayan bir uzman,Asla nerede, hangi içerikte ve ne zaman kar elde edeceğini asla bilemez. Serbest çalışan özgür bir adam olduğu için sözleşme kapsamında çalışmamaktadır ve gelecekteki siparişlerin maliyeti, yapılan iş sayısı ve müşterinin cömertlik endeksi gibi faktörler onun tarafından bilinmemektedir. Bu nedenle, serbest çalışanın bugün ya da yarın ağda ne tür bir kazanç “beklediğini” önceden bilmek imkansız … Kişisel blogunun sayfalarında ayrıntılı olarak anlatmak istemediği sürece.

Başarının bileşenleri

 

serbest meslek sahibi kazançlarıYeni başlayan bir serbest meslek sahibiKazanç sitelerinden biri, hemen değerli kazançlar denebilecek bir miktar kazanmak için olası değildir. İhtiyacınız olan acemi başarılı bir şekilde ilerletmek için:

 

1) bir veya daha fazla hizmet sunmada uzman olarak çağrılmasına izin veren becerileri ustalaştırmak;

2) düzenli olarak portföyü yenileyin, iyileştirin ve yeni deneyim kazanın;

3) çoğu müşterinin gereksinimlerini karşılamak için öğrenmek;

4) Tek bir işe asılmayın, bir kerede birkaç emir almaya çalışın ve bunları birleştirmeyi, bir projeden diğerine geçmeyi öğrenin;

5) her zaman işverenle irtibat halinde olun;

6) Müşterilerle ilgili diplomatik olmak;

7) İşin tamamlanması için son tarihlerin kalitelerinden daha az önemli olmadığını unutmayınız;

8) karmaşık işleri birkaç aşamaya ayırmayı öğrenir ve önce en basit olanı ve sonra – en karmaşık çalışma alanlarını gerçekleştirir.

Karmaşık siparişlerle başa çıkmayan yeni başlayanlar,Çoğu zaman, minimum ödeme için çalışmayı kabul ederek karmaşıklaşmaya başlar. Aslında, bu taktikte, küçük ücretlerle “paketlenmiş” deneyimin yaşandığı ve daha da önemlisi yavaş da olsa, serbest çalışanın kazanç için bir alan olarak seçtiği sitenin derecesi yükselirse, korkunç bir şey yoktur.

Gelir – daha ayrıntılı olarak

 

kazanç freelancer incelemesiSeviyeyi belirlemek için yola çıkan uzmanlarFarklı sosyal katmanlara mensup vatandaşların gelirleri, Rus serbest oyuncularının kazançlarının, işlerini bürolara bağlı olan iki maaşına eşit olduğu sonucuna varmıştır. Araştırma sonuçlarına göre, serbest çalışanın aylık ortalama maaşı yaklaşık 40 bin ruble. En zengin serbest oyuncular programcılar ve web tasarımcılarıdır.

 

Sonuçlar yayınlandıktan sonraKonuyla ilgili çalışmalar: “Bir freelancer’ın kazancı”, alınan geri bildirimler, araştırmacıların yetersizliğine tanıklık etti. Freelancerların kendilerine göre, çoğu, uzmanların hesaplarına rağmen, bu miktardan (40.000) çok daha az para kazanıyor ve ortalama kazançları, her birinin maliyeti 1 ila 3 bin ruble arasında değişen birkaç küçük projeden oluşuyor.

Eğer gerçekten istiyorsan …

 

serbest çalışan kazanç nedirUzmanlara göre en müreffehBT insanlardır. Çoğu işveren buna katılmıyor. Gerçek şu ki, her işveren serbest çalışanı personele kabul etmeyi kabul etmiyor. Ağdaki bu özgürlük seven oyuncular, bazı işverenlerin sözlerinden, başa çıkmayı zor buldukları görevleri terk etme alışkanlığına sahipler. Ancak, işverenlerin geriye kalan% 30’u, uzak çalışanları davet ederek, vergi, maaş ve mülk kiralarından tasarruf ettiklerini belirtmektedir.

 

Bu arada, memnun olan çoğu insanyüksek iş gücü verimliliğini gösteren serbest çalışanın (% 55’i) uzaktan çalışması ve kazançları daha yüksek bir eğitime ve yüksek mesleki eğitime sahiptir. İstatistiksel verilere göre, çalışanların sadece% 26’sı sürekli çalışarak yüksek eğitime sahiptir. İlginç gerçek: en titiz ve eğitimli serbest çalışanlar, çocukların yetiştirilmesinde rol oynayan ev hanımlarıydı.

Metinleri yazma

 

İnternet'te serbest meslek sahibi olmakBenzersiz metinlerin veya telif hakkı oluşturmanın veayrıca hazır metinlerin değiştirilmesi veya yeniden yazılması – çevrimiçi en yaygın kazanç türlerinden biri. Bir metin yazıcısının ihtiyaç duyduğu her şey düşüncelerini doğru ifade etmek, kişisel bir bilgisayara sahip olmak ve internete erişmek. Ayrıca, bu tür kazançların iki önemli avantajı vardır:

 

 • İnternet üzerinde bir serbest meslek yazarı ya da yeniden yazarı olarak elde edilen kazançlar herhangi bir yatırımı öngörmemektedir;
 • Ancak metin yazanlar, belirlenen şartlara uygun metin yazmacının eğitim seviyesini bulmak için herhangi bir müşteriye gelmemiştir.

Acemi ne hakkında bilmiyor?

 

ortalama serbest meslek sahibi kazançlarıBirçok potansiyel ortak ödeme yapan, biriyle ilgileniyorsoru: “Freelancing değişimine yeni kayıt olan yeni bir problem ne olacak?” Internet freelancerda değerli kazançlar – bu deneyim, hedefe ulaşmada gerekli becerilere ve azime önem veren zaman. Birinci sınıf metinler yazan bir kişi bile, bir zamanlar önce müşterileri aramak zorunda kaldı.

 

Emir arayanlar, serbest metin yazarları(Reraytery) veya özel borsalarında doğrudan veya potansiyel sanatçılar toplamak siteleri ve işverenler reklam. Sonunda, bir kural olarak, düşük yükte imkansız yüksek getiri vaat “inanılmaz değer” teklifleri bol. Aslında, sık sık başını kaldırmadan çalışırken hesaplaşma, “işveren” ya kaybolur ya da infaz metin okuma yazma bilmeyen ve ilginç olduğu için ödeme, olmayacak bildirir ait zamanı geldiğinde, para yazarı olmadan sol olur.

Freelancing’de dolandırıcılar çok harika.Ağın bazı “genç” çalışanlarının, çeşitli dolandırıcılıklarla karşı karşıya kaldıklarını, İnternet üzerinde iş bulmaya yönelik daha fazla girişimde bulunduklarını görüyoruz. Serbest çalışanın kazançları, “bir sonraki boşanma” haline gelir.

Ancak, küresel ağda, aslında sözleri ve baş döndürücü ve kolay para konuşma taciz değil, onun işçileri ödeme epeyce şirket var.

Bir freelancerın kazancı öncelikle bağlıdırBir insan çalışmaya ne kadar zaman ayırmaya isteklidir (sadece kimse para vermez). Söylemeye gerek yok ki, ödeme yapan ve ödeme alan serbest çalışanlar bu şekilde kâr elde etmede oldukça farklı görünüyorlar mı?

İstemcinin sanatçıyla etkileşimi

 

kazanç freelancerFreelance – işveren ilişkisi en önemliuzaktan çalışma bileşenleri. Çalışma tarzı, görevlerin karmaşıklığı, başkalarının işlerini ödemeye istekli olma, iş kapsamını adil bir şekilde değerlendirme ve böylelikle müşterinin yeterliliğinden bahsetme gibi faktörler. “Anormal” müşterilerle, serbest çalışanlarla, daha fazla zaman harcayarak, daha az gelir elde eder.

 

Müşteri ile ilk etkileşim sırasındaFreelancer, sadece yeni işveren üzerinde iyi bir izlenim yaratmak için değil, aynı zamanda gelecekte bu kişi ile işbirliği yapıp yapmayacağına karar vermek için de gereklidir.

Peki yazarlar ne kadar kazanıyor?

 

freelancer çevrimiçi kazançlarAraştırma sonuçlarına göreuzaktan çalışanların beşte biri, çevrimiçi bilgi toplayıcılarının faaliyetlerinden 40 ila 60 bin ruble kazanıyor ve on-line çalışanların sadece% 2’si 150 bin markanın üstesinden gelmeyi başardı. Ağın çalışanlarının metin yazarlığı yapmasına rağmen, bu mesleği henüz mükemmelleştirmemiş, ayda 25 ila 40 bin ruble kazanmıştır.

 

Serbest çalışan bir yazarın ortalama kazancıHer şeyden önce, çabadan dahil. İşlerini ciddiye alan insanlar (kişisel çalışma takvimi oluştur ve çalışma süresini doğru hesaplar) ayda 300 dolar kazanır. Bu meslekte, para tecrübe ile gelir. Deneyimli bir metin yazarı 500 y kazanabilir. e.

Beceri olmayan bir kişi online para kazanabilir mi?

İşte bazı basit para kazanma seçenekleri:

 • Tematik sitelerden bilgi toplanması. Çalışmanın özü şu şekildedir: Google arama kutusuna belirli bir sorgu girilir, daha sonra bu konuyla ilgili olarak ortaya çıkan tüm sitelerden iletişim bilgileri toplanır. Alınan bilgiyi bir metin dosyasına kaydeden freelancer, elde edilen bilgileri para karşılığında değiştirir. Bu durumda serbest çalışanın kazancı onun titizliğine bağlıdır.
 • Tarayıcılar arası uyumluluk için siteleri kontrol etme. Serbest çalışan, sitenin neye benzediğini, farklı tarayıcılarda açık olduğunu ve ekran görüntülerini aldıktan sonra müşteriye gönderdikten sonra ödeme aldığını öğrenir.
 • Çevrimiçi mağazaların sayfalarından bilgi toplanması. Yüklenici, belirli ürünler hakkında bilgi toplar ve müşteriye gönderir. Bazı durumlarda, müşteriler yükleniciden bilgileri kendi sözcükleri ile yeniden yazmasını ister ve daha sonra serbest tüketicinin kazancı artar.

Popüler çevrimiçi kazanç türleri şunları içerir:

 • muhasebe hizmetleri;
 • sitelerin tanıtımı;
 • tıbbi, yasal ve diğer istişareler;
 • Siteye yorum yazılması veya değerlendirilmesi;
 • cevap yazma, sitelere yorum, “anket”;
 • Sitelerin ve çevrimiçi mağazaların modernizasyonu ile ilgili öneriler.

 

Bültene abone olun
[contact-form-7 id=”5″ title=”turkey”]

Lascia un commento

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *